Pagrindinis / pardavimas

LODFIBER 1m (3ft) SFP-10G-C1M A-l-c-ne-e-l-L-u-c-e-n-t, Suderinama 10G SFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Twinax Kabelis

€10.75

Produkto aprašymas

  • Prekės Pavadinimas: LODFIBER
  • Modelio Numeris: SFP-10G-C1M

1m (3ft) Alcatel-Lucent SFP-10G-C1M Suderinama 10G SFP+ Pasyvus Tiesiogiai Pridėti Vario Twinax Kabelis

Produkto Informacija:

Dalies Numeris: SFP-10G-C1M

Suderinama: "Alcatel-Lucent"

Jungties Tipas: SFP+, kad SFP+ Jungtis

Maksimalus Duomenų perdavimo Sparta:10Gbps

Kabelio Ilgis: 1m(3ft)

Temperatūra nuo 0 iki 70°C (nuo 32 iki 158°F) Atitinka RoHS direktyvą

Puikus EPI performance

Didelis patikimumas

Programos:

1-8G Ląstelienos Kanalo ir 1-10G Gigabit Ethernet

Tinklų Kūrimo, Saugojimo, Telekomunikacijos

Stebulė, Komutatoriai, Maršrutizatoriai, Serverius, Tinklo Sąsajos Plokštė(Nic)

Žymos: 10g sfp jungiklis, direct attach cable, 10gbe sfp, sfp ubiquiti, Vario SFP, sfp rj45, kabelio twinax, 10g, fiber sfp, sfp

Parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Panašūs produktai

Nauja

Išpardavimas

KCC-550 Optinio tinklo Jungtis Švaresnis Švarus Kasetės Fiber Optic Patch Cord Švaresnis Pabaigos Veido Valiklį

SC, FC, ST, LC, jungtis valymo priemonė KCC-550 pluošto valymo casette, optinio pluošto valymo priemonė Valymo Optinio Pluošto Jungtys, Naudojant Kasetinio Tipo Cleaner/Ritės Cleaner/Kasetės Cleaner Į KomShine KCC-550 efektyviai pašalina teršalus, pavyzdžiui, alyva, dulkės ir nešvarumų dalelės, kurios sukelia aukšto įterpties nuostoliai ir atspindžio ir sukelti nuolatinę jungtis žalą ir

€13.22

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Optinio pluošto Vaizdo Kaltės Testeris 10 mw 20mW 30mW Raudonojo Lazerio Pen Kabelio Tikrinimo Įrankiai mit 2,5 mm Universalus Adapteris

Ypatybė: - Su 2,5 mm universali jungtis - MK(male) / LC(Moterų) adapteris gali būti teikiama - Veikti CW arba Impulsinis Režimas su nuolat - Senkančios baterijos perspėjimas - Specialios kepurės dizainas apsaugo nuo ESD žalą - Powered by 2VNT AAA baterijos ( neįtraukta! ) Atrankos: Galia: 10 mw / 20mW / 30mW Atstumas: 10KM / 20KM / 30KM Naudojimas: Techninės priežiūros telekomunikacijų,

€8.16

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Originalus ILSINTECH EI-23 elektrodas K11 Skaidulų Sintezės Splicer skaidulų sandūrų mašina Elektrodas lazdele

Produktų Duomenys: Prieš Jums Pirkti 1: Visiems produktams, kurie parduodami bendrovės yra originali, tiesiogiai pristatyti gamintojo sandėlio, visiškai jums pirkti tikri. 2: ši parduotuvė: principo laikytis kokybės pirma, paslauga pirma, klientas pirmą, ir siekiame jums tarnauti su geriausius produktus, geriausia kaina ir greitas aptarnavimas. 3: Dėl didelio kiekio produktų, teka, kartais bus iš sandėlio,

€24.81 €24.56

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Originalus Elektrodas JILONG Sintezės Splicer elektrodai KL-260, KL-280, KL-300, KL-500, KL-510 sintezės splicer

jo yra viena pora Jilong sintezės splicer elektrodai. 100% visiškai NAUJAS ,Pagamintas Kinijoje Naudojimo gyvenimo sudurti per 2000 Galima Fujikura KL-260C KL-260T KL-280 KL-280F KL-280G KL-280H KL-300 KL-300T KL-300F Mūsų pakeitimo elektrodai trunka tik tol, kol originalios įrangos dalys, jie pakeičia, bet už pusę kainos.Kiekvienas elektrodas yra pagamintas viršyti specifikacijas, kurias reikia Optinio Pluošto

€10.42 €9.49

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

22PCS FTTH šviesolaidžio rinkinys Optinio Pluošto Metras+10 MW VFL Vaizdo Gedimų Lokatorius ir FC-6S Pluošto Cleaver ir Pluošto Išpardavimas

22PCS FTTH šviesolaidžio rinkinys Optinio Pluošto Metras+10 MW VFL Vaizdo Gedimų Lokatorius ir FC-6S Pluošto Cleaver ir Pluošto Išpardavimas Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums geriausias paslaugas, siekiant užtikrinti, greičiausias pristatymas, saugiausias būdas užtikrinti, kad prekės į savo rankas!Jei turite kokių nors klausimų, gavusi gaminio,

€53.76

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

FVM-100 Optinio Pluošto Mikroskopu Jungtis Tikrinimo Vaizdo optinio pluošto Tikrinimo Zondu ir Ekranas Optinio Pluošto Endoskopą

Optinio pluošto Mikroskopu Jungtis Tikrinimo Vaizdo optinio pluošto Tikrinimo Zondu ir Ekranas Produkto Savybės Pabaigos veido optinio tinklo jungties prijungti turi purvo ar smulkių dalelių, kurios yra nematomos plika akimi, kurie gali sukelti vaizdo signalą būti užblokuotas, ar sukelti atsispindi bangos žalą, optinio pluošto, ar netgi pakenkti šviesos šaltinis, sukelia didelę žalą, visos ryšių

€578.75 €526.66

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

10VNT/Daug Attenuator 3dB 5dB 7dB 10dB LC Fiber Optic Attenuator Plug-In Jungties Vienos rūšies Fiksuotojo Optinis Paraiška

SKELBIMAS: 1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne apima paskirties mokestį pirkėjo pusėje. 2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija klientas, prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po užsakymo pateikimo 3.Kai sepcial šalyse, kaip Brazilija, Meksika, E-pakelio ir Kinija Paštu pristatymo laikas gali būti aplink 20-90 dienų ​ Optinio

€19.68 €17.32

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

GONGFENG 10VNT Naujas 1:2 Siaurėjantys tipo SC/APC Optinio Pluošto Splitter 50:50 Optinio Splitter Telekomunikacijų Didmeninės Nemokamas pristatymas

GONGFENG 10VNT Naujas 1:2 Siaurėjantys tipo SC/APC Optinio Pluošto Splitter 50:50 Optinio Splitter Telekomunikacijų Didmeninės Nemokamas pristatymas 1 priedo 2 siaurėjantys tipo SC/APC pluošto galiuku tipo 50:50 optinio splitter splitter Telekomunikacijos Kortelės: GONGFENG Modelis: SC/APC 1*2 Road Skaldymo santykis: 50:50(Gali būti pritaikytas, vartotojams, reikia patikslinti) Įterpties nuostoliai: single

€43.67 €34.06

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

10vnt/ daug ląstelienos FBT splitter 0,9 mm, be jungties 45/55 40/60 50/50 55/45 60/40 65/35 nesubalansuotas pluošto sankabos

Apmokėjimas: Deponavimo Paslaugas Jei jūs turite kokių nors klausimų apie mokėjimo, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. 1. Prašome patikrinti, jūsų nurodytu adresu, prieš atlikdami mokėjimą.Jei norite ką nors pakeisti, prašome susisiekti su mumis. 2. Sekimo numerį bus atnaujinti Klimax.lt kartą jūsų prekės yra vežamos. Mes nesame atsakingi už bet kokius muitinės mokesčių,

€15.10

Į krepšelį

Nauja

Išpardavimas

Nemokamas Pristatymas FTTH ESC250D Greitai Conector SC APC Single-Mode Fiber Optic Greita Jungtis (FTTH SM Optinių Telekomunikacijų

1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolių Ne daugiau kaip 0,5 dB 4. Metalo V-formos ertmę gerai dirbti aukštos ir žemos temperatūros 5. Įrengimas mažiau nei 1 minutes 6. Patikimos ir kokybiškos optikos našumą 7. Kabelio Tempimo bandymas atitinka Telcordia GR-326-RK Optinės Charakteristikos PUNKTAS Techniniai Parametrai Taikoma Lašas

€39.41 €33.49

Į krepšelį

© 2021 Klimax.lt. Visos Teisės Saugomos